Tím Blanc

Spolu sa s radosťou zahryzneme do najväčších výziev

Zubní lekári
MDDr. Michal Štefanatný
MDDr. Michal Štefanatný

Keď bol malý, chcel byť pilotom práškovacieho lietadla. Predstavoval si ako cez otvorený kokpit starého dvojplošníka pozoruje krajinu a sype na polia DDT. Teraz je už veľký a chce ním byť stále.

MDDr. Peter Dírer
MDDr. Peter Dírer

Jeden z mála východniarov, ktorý sa zo západu chcel vrátiť späť na východ... no zasekol sa v Žiline. Narovná vaše zuby a ešte vám pri tom zaspieva. Nie, že by to vedel, ale robí to rád (spievanie).

MDDr. Anna Macurová
MDDr. Anna Macurová

Doktorka Anička miluje pekné zuby a československú muziku. Verí, že na detailoch záleží. Vracia deťom úsmev na tvári aj v očiach. Voľný čas trávi v kolóne pod Strečnom.

MDDr. Marek Kasman
MDDr. Marek Kasman

Okrem behania po kopcoch si občas zabehne aj do práce. Najradšej sa stráca v spletitých koreňových kanálikoch rovnako ako ženy v jeho očiach. Jeho úprimnosť sa občas prelína so sarkastickým humorom, ale je to dobrák od kosti.

MDDr. Jana Štefanatná
MDDr. Jana Štefanatná

Mezinárodní posila týmu. Přes hranice ji nalákali na slovenské hory a sýrové nitě. Ráda tvoří, fotografuje a cestuje. V BLANCu se vrtá v zubech a sociálních sítích.

MDDr. Šimon Belák
MDDr. Šimon Belák

Náš fešák, ktorý sa okrem pacientov stará rád aj o seba. Vo voľnom čase sa z neho stáva mladý vedec, aby boli aj naše končiny zapísané v dentálnej mape a nezaspali dobu. Aj keď to na prvý pohľad nevyzerá, ľúbi papať. Formu si ale udržiava pravidelným cvičením a prácou na záhradke. 

Dentálni hygienici
Bc. Monika Miškanin
Bc. Monika Miškanin

Aj keď je z východu, už sa tak udomácnila, že to ani nepoznať. Čím väčší kameň v ústach nájde, tým má lepší deň. Za upraveným zovňajškom sa skrýva milovníčka tvrdej hudby, ktorá je však o to jemnejšia k pacientom.

Miroslava Bajerová
Miroslava Bajerová

Niektorí z vás si ju možno ešte pamätajú ako asistentku pri kresle, no teraz je jej misiou postarať sa o váš čistý a hlavne zdravý úsmev. Ten jej je zahalený rúškom tajomstva. Ak by ste ju náhodou pristihli zamračenú, pravdepodobne sa len zamýšľa nad nesmrteľnosťou chrústa.

Bc. Jana Plavčanová
Bc. Jana Plavčanová

Je síce malá, ale má sily za troch. Má rada umenie, občas si aj niečo namaľuje. K životu potrebuje hudbu, preto si ju púšťa pekne nahlas aj počas ošetrovania pacientov. Je naše malé turbo kliniky. Má rada, ak všetko fičí, ako má.

Zdravotné sestry
Bc. Andrea Kováčiková
Bc. Andrea Kováčiková

Dvojnásobná mamina, ktorá miluje dobré jedlo a vôňu kávy. Jej manžel ju volá večný študent. Má rada spoločnosť a vyvetranie hlavy behom. Večer je z nej nočná sova a ráno sedmospáč. Jej snom je naučiť sa hrať na klavíri.

Veronika Brezianská, DiS.
Veronika Kubová, DiS.

Ako zdravotná sestrička krotí svoju energiu a temperament, z ktorého sa jej až vlasy krútia. Napriek tomu ju ľudia považujú za nevinného anjelika, až do tej chvíle, kým nezačne tancovať latino. V práci rada röntgenuje osmičky. Jej špeciálna schopnosť je odsávať dvomi odsávačkami v jednej ruke.

Martina Pagáčová
Martina Pagáčová

Už na jej prízvuku môžete poznať, že nie je odtiaľto. Aj keď pochádzaa zo samého stredu sveta a vesmíru (Vrbové), odišla na skusy do Žiliny. A možno tu aj ostane. Vášňou k práci horí tak, že keby mala psa, pošiel by od hladu. Väčšinu jej času totiž trávi v robote. V ambulancii nielen asistuje, ale vďaka jej záľube v boxe si získala aj miesto ochranky.

Zuzana Jobbová
Zuzana Jobbová

Jej poznávacím znamením sú už niekoľko rokov farebné vlasy a tetovania. Vystihujú jej bláznivú a extrovertnú povahu. Miluje horory a rock - niekedy jej dovolíme v práci zastúpiť aj úlohu DJ-a, ktorý pacientom spraví poriadny koncert.

Petra Országhová
Petra Országhová

Predtým ako začala pracovať v BLANCu sa chcela o našej kvalite presvedčiť na vlastné oči. Vlastne zuby. Vďaka nim si raz do týždňa vychutnáva fajné vyprážané rezníky. Kolektívu teraz venuje menej času, aby dala viac jej malej dcérke.

Mgr. Silvia Bobková
Mgr. Silvia Bobková

Na prvý pohľad je hanblivá šedá myška. No keď už raz otvorí ústa, má problém ich zatvoriť. Ako ju spoznáte, aj keď má nasadené rúško? Je to tá, ktorá rada básni o dobrom jedle a z rukávu ťahá historky, ako skoro niekde zahynula v horách, či pri športe.

Bc. Daniela Šumichrastová
Bc. Daniela Šumichrastová

Do Blancu prišla až z južného Slovenska, aby vám spríjemnila ošetrenie piesňami od Karola Duchoňa. Rada zdoláva výzvy –napr. zröntgenovať ťažko dostupné zuby. S obľubou kreslí, no hravo sa popasuje aj s modelovaním – z vašich zubov spraví umenie.

Jana Dolníková, DiS.
Jana Dolníková, DiS.

Jej poznávacím znamením sú červené vlasy, ktorým vďačí za prezývku Ariel. Je teda milovníčka rozprávok alebo rocková duša? Odpoveď znie: oboje. Rada vás prevedie našou klinikou. Tour ukončí vo dverách ortodoncie, kde pracuje najčastejšie.

Simona Jamborová
Simona Jamborová

Najmladšia v tíme, rodená Žilinčanka, ktorá nikdy na prácu nevie povedať nie. Svojou tvrdohlavosťou prebúra aj tie najpevnejšie múry. Na kresle vám pri nej nebude nikdy horúco. Svojimi mihalnicami sa postará o poriadny prievan. Zvyšnú energiu po práci využíva na workout v posilňovni alebo v prírode.

Administratíva &
facility management
Jana Cvernová
Jana Cvernová
Vzťahy s pacientami

Je kapitánom našeho tímu. Ale aj ozajstným. Zvládla ukormidlovať loď pre 6000 ľudí, zvládnuť ukormidlovať zopár Blankáčov je pre ňu hračka.

Mgr. Anna Cimbalová
Mgr. Anna Cimbalová
Vzťahy s pacientami

Prišla do Žiliny za prácou, srdcom však ostáva Oravkou. Vo svojom voľnom čase sa venuje dobrovoľníctvu, vďaka ktorému spoznala aj svojho manžela. Spolu s ním si rada vychutnáva dobrú kávu. Po večeroch šije, háčkuje a cibrí si francúzštinu, ktorú študovala.

Mgr. Bibiána Chludová
Mgr. Bibiána Chludová
Vzťahy s pacientami

Má rada, keď všetko šľape ako hodinky. Tie jej idú dosť dopredu, slovo nedochvíľnosť je pre ňu tabu. Bielu košeľu po práci vymieňa za trekové topánky. Snaží sa prekonať počet slov, ktoré v práci vysloví, počtom odbehnutých kilometrov. 

Erika Ondrusová
Erika Ondrusová
Sanitácia

Miluje prechádzky v daždi, najlepšie do práce a bez dáždnika. Má vždy dobrú náladu. Keď v práci už nikto nie je, pootvára všetky dvere a vypeckuje hudbu.

Ľubica Janišíková
Ľubica Janišíková
Sanitácia

Vďaka práci si plní svoje veľké sny. Načakajte však u nej žiadne zasnené pohľady, maká ako šrób.